درباره من

من محمود زالی کارشناسی ارشد مکانیک ساخت و تولید هستم. از سال ۲۰۱۲ اواخر دوره کارشناسی به طراحی صنعتی علاقمند شدم و از ۲۰۱۴ بصورت حرفه ای فعالیت خودم را که شروع کردم با فناوری پرینتر سه بعدی آشنا شدم و در سال ۹۵ استارت آپی با برند 3D POLYGON که در زمینه طراحی و نمونه سازی فعالیت می کند را تاسیس کردم.

آدرس پستی:

بوشهر- میدان امام ابتدای خیابان فرودگاه ساختمان آدینه طبقه ۴

وب سایت:
تلگرام:

Phone:

ماموریت و بیوگرافی

از همان ابتدا که کار با نرم افزار سالیدورکس را شروع کردم به فکر تولید طراحی هایم بودم و از آنجا که تولید به روش سی ان سی مقرون به صرفه نبود با تکنولوژی پرینتر سه بعدی آشنا شدم که مسیر و هدف زندگیم را عوض کرد. وقتی با قابلیت های باورنکردنی آن که آشنا شدم مثل این بود که در زمان سفر کرده باشم. در تمام طول فعالیتم در این زمینه بیش از اینکه بفکر درآمدزایی باشم، بفکر یادگیری و استفاده حداکثری از قابلیت های پرینتر سه بعدی بود.سعی کردم در تمام زمینه ها خودم را محک بزنم از جمله پزشکی، مهندسی، آموزش، هنر و معماری و ….. و در طول این مدت با بیش از ۱۰ نرم افزار مرتبط با طراحی و مرتبط با پرینتر سه بعدی کار کرده ام که با این وجود حس میکنم قطره ای از یک اقیانوس را فتح کرده ام.
از سال ۹۶ شروع به تدریس نرم افزار سالیدورکس کردم و حال با تسلطی که به این نرم افزار و نرم افزارهای دیگر پیدا کرده ام آماده ی به اشتراک گذاشتن تجربیاتم با شما هستم.

مهارت ها

پرینترهای سه بعدی 90%
طراحی سه بعدی 95%
لیزرهای Co2 20%
سی ان سی 40%
آموزش مجازی 90%

ارسال پیغام